Świeżaki opanowały Biedronkę!

Można wymieniać wiele powodów, dla których Polacy w całym kraju uwielbiają Biedronkę. Ta największa i najbardziej znana sieć sklepów dyskontowych w Polsce oferuje każdemu z nas doskonałe warunki i ogromną wygodę, dzięki czemu robienie w niej zakupów jest czystą przyjemnością. Klienci doceniają przede wszystkim szeroką ofertę, w której każdy może znaleźć produkty odpowiednie dla siebie. Oprócz produktów spożywczych, w Biedronce znajdziemy też kosmetyki, ubrania, środki czystości, książki i wiele innych przedmiotów - dzięki temu można robić tu zwykłe, codzienne zakupy dla siebie i całej rodziny.

Nie bez znaczenia są także promocje w Biedronce, z jakimi można się tu często spotkać. Zazwyczaj są to naprawdę atrakcyjne okazje, dzięki którym za niewielkie pieniądze zrobimy spore zakupy - warto zawsze śledzić je regularnie. Będąc na bieżąco ze wszystkimi propozycjami w danym momencie można znacznie łatwiej dowiedzieć się o niepowtarzalnych przecenach i promocjach. Gazetka promocyjna Biedronki jest najlepszym źródłem informacji na ten temat. Oprócz tego, klienci doceniają Biedronkę za wspieranie polskich przedsiębiorców. Co prawda sieć nie należy do polskiego właściciela, ale działa korzystnie dla rozwoju naszej krajowej gospodarki.

Promocje w Biedronce - akcja ze Świeżakami

Promocje w dyskontach Biedronki przybierają czasami niezwykłą postać. Najlepszym przykładem może być tutaj akcja ze Świeżakami, która stała się bardzo głośna pod koniec 2016 roku. Co ciekawe, tak ogromne zainteresowanie zwykłymi maskotkami zaskoczyło nawet Biedronkę, która prawdopodobnie nie była do końca przygotowana na oblężenie klientów chcących zdobyć własnego Świeżaka.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sprawdź: Biedronka - gazetka z najnowszymi promocjami na okazjum.pl >>

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gang Świeżaków to seria unikalnych maskotek przypominających warzywa i owoce. Sieć przygotowała interesujący konkurs dla swoich klientów. Za każde 40 zł wydane w sklepie, otrzymywało się jeden punkt – naklejkę. Naklejki można było zdobyć również na inne sposoby, między innymi kupując produkty z oferty specjalnej. Konkurs miał proste i ciekawe zasady. Skierowany został głównie do stałych klientów, którzy regularnie robią w Biedronce zakupy. Osoby te na bieżąco zbierają punkty, dlatego sieć chciała ich wynagrodzić.

promocje w Biedronce

Regulamin akcji przewidywał, że Świeżaki można było odbierać do 4 grudnia. Tymczasem okazało się, że w wielu sklepach w Polsce maskotek brakowało już pod koniec listopada. Co zrozumiałe, klienci szybko stali się dość rozgoryczeni tym faktem. Wielu ludzi liczyło na odebranie swojej nagrody, niektórzy obiecali Świeżaki swoim dzieciom – wiele osób nie otrzymało maskotki, nawet pomimo uzbierania wymaganej ilości punktów. W niektórych sklepach specjalnie zamówiono dodatkowe dostawy maskotek, ale nawet to nie uratowało sytuacji i nie zaspokoiło w pełni oczekiwań klientów.

Sama Biedronka starała się na różne sposoby reagować na takie problemy, choć nie zawsze z dobrym efektem. W wielu sklepach ogłoszono możliwość zapisania się do kolejki oczekujących na Świeżaka. Firma wydała oświadczenie w którym powiedziała, że tak duża popularność akcji jest bardzo miłym zaskoczeniem. Do sklepów w Polsce zaplanowano większe dostawy maskotek tak, aby każdy klient mógł odebrać swoją. W niektórych miejscach należało zgłosić się do obsługi sklepu, aby umówić się wcześniej na termin odebrania swojego Świeżaka.

Świeżaki - najpopularniejsza akcja Biedronki

Trzeba przyznać, że nawet najlepsze promocje w Biedronce nie zdobyły jeszcze tak ogromnego rozgłosu, jak konkurs ze Świeżakami. Wielu ludzi zastanawia się, co w ogóle jest przyczyną tak wielkiego zainteresowania tak prostą akcją. Niektórzy specjaliści zwracają uwagę, że właśnie owa prostota jest tu głównym powodem. W konkursie nie trzeba było przestrzegać skomplikowanych reguł, wystarczył jedynie fakt zdobycia odpowiedniej ilości punktów. Na Świeżaki zaczęła się swego rodzaju moda, przez którą mnóstwo ludzi za wszelką cenę chciało zdobyć własną maskotkę.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
xinfi.com.pl

E-mail: serwis@xinfi.com.pl

Informacje z kraju i ze świata. Inwestycje, innowacje. Bądź z nami na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem, skontaktuj się przez formularz kontaktowy widoczny na stronie.