Pokaż pracownikom, że są dla Ciebie ważni

Pamiętasz turnusy w firmowych ośrodkach wczasowych? Podczas takich wyjazdów czas umilały wieczorki zapoznawcze, występy artystyczne i konkursy. Kiedyś uważano je za dobrą formę integracji. Te czasy minęły bezpowrotnie. Od kilku lat na topie jest budowanie zespołu i pozytywnych relacji w firmie w sposób nowoczesne, poprzez eventy. Mogą one przybierać najróżniejszą formę. Dodatkowo dzięki takim imprezom, pracownicy będą czuli się docenieni.

Każdy event firmowy ma jeden, nadrzędny cel: budowa dobrego zespołu poprzez zabawę. Pomysłów na tego typu imprezę jest mnóstwo i trudno znaleźć niewykorzystaną jeszcze dziedzinę. Pozbyciu się antypatii i polepszaniu atmosfery dotychczas sprzyjał głównie paintball, spływy kajakowe, wspinaczki górskie, a nawet skoki na bungee. My proponujemy niesztampowe rozwiązanie: dzień w Energylandii.

ZESPÓŁ BUDUJ MĄDRZE

Pozytywna atmosfera i lojalność nie pojawią się nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Taki event dla pracowników nie powinien więc opierać się wyłącznie na zabawie. Zespół powinien otrzymać wskazówki dotyczące budowania wzajemnych relacji. To także okazja do odpowiedniego zmotywowania pracowników. Należy pamiętać, że rozrywka powinna być tu miłym dodatkiem. Główną częścią takiego eventu powinno być szkolenie, konferencja czy rozmowa motywacyjna. Dzięki temu pracownik poczuje, że jest kimś wartościowym dla firmy.

KOMPLEKSOWE EVENTY W ENERGYLANDII

Turystyka eventowa w Polsce wciąż się rozwija. Wiele firm zajmuje się profesjonalną organizacją podobnych wypadów. Pomocą służy także Energylandia. Pracownicy lunaparku z Zatorze doskonale wiedzą jak powinna wyglądać organizacja eventów firmowych. Wesołe miasteczko to nie tylko atrakcje. Na jego terenie znajduje się także kilka sal konferencyjnych, w których mogą odbywać się spotkania z zespołem. Wszystkie pomieszczenia mogą obsługiwać różnego rodzaju multimedia, które z pewnością urozmaicą takie szkolenia. Nie powinny one jednak zanudzić i zmęczyć psychicznie pracowników. Warto postawić na posługiwanie się przykładami z codziennego życia firmy lub przeprowadzić symulacje. Do budowania lojalności i jedności przydadzą się wyzwania i zabawy związane z budowaniem zespołu.

Poza przygotowaniem szkolenia, dobrze jest wybrać atrakcje na eventy firmowe. W Energylandii można przeprowadzić tradycyjną lub tematyczną imprezę. Jej motyw przewodni dobierany jest indywidualnie do potrzeb danej grupy. Dodatkowo do dyspozycji zespołu jest cały lunapark, a więc kilkadziesiąt najróżniejszych atrakcji. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby, które cenią sobie aktywny wypoczynek, te które kochają ryzyko oraz wyzwania, jak i te, które wolą poleniuchować przy basenie. Tak spędzony dzień bez wątpienia scali zespół. Pracownicy wrócą do swoich obowiązków zmotywowani i pełni energii.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
xinfi.com.pl

E-mail: serwis@xinfi.com.pl

Informacje z kraju i ze świata. Inwestycje, innowacje. Bądź z nami na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem, skontaktuj się przez formularz kontaktowy widoczny na stronie.