Bezpieczna przesyłka, która podbija serca Klientów!

W Internecie kupujemy niemal wszystko – nawet artykuły spożywcze. Zależy nam na tym, by każda dostarczana przesyłka, trafiła do naszych rąk cało i bezpiecznie. Widok potłuczonej butelki, uszkodzonego opakowania czy jakiegokolwiek rodzaju zniszczeń, nie napawa optymizmem, a przy tym sprawia, że ulubiony sklep, przestaje nim być. Nie tylko w pozyskiwaniu Klientów, ale przede wszystkim w dbaniu o ich satysfakcję z zakupu, role odgrywają opakowania służące do wysyłki zamówionych produktów.

Bezpiecznie, nie znaczy drogo

            Przedsiębiorcom zależy na tym, by czynione inwestycje się sprawdzały, a budżet przeznaczony na realizację wysyłki zamówień, nie został przekroczony. Firmy chcą również, by ich Klienci byli zawsze zadowoleni. Jak jednak można być zadowolonym z zamówionego produktu, który do rąk odbiorcy trafia uszkodzony, niekiedy znacznie, nie pozwalając na jego użycie, bo zawiodło... opakowanie? Jeden błąd w biznesie, a jak wiele może kosztować!

            Rozwiązanie to stosowanie bezpiecznych opakowań. Bezpiecznych, to znaczy będących w stanie zagwarantować, że przesyłka dotrze do adresata w stanie idealnym. Dla Klienta to oczywiście zadowolenie i chęć, by sięgnąć po więcej. Dla przedsiębiorcy kolejny stały odbiorca, a także duże prawdopodobieństwo zdobycia kolejnych, chociażby poprzez polecenie. Działania pozwalające uzyskać taki efekt, nie muszą kosztować majątku. Zdecydowanie są warte uwagi, bo to również eliminacja problemów związanych z reklamacją, ponowną wysyłką, a co za tym idzie, wzrastającymi kosztami.

            Do bezpiecznej, ale ekonomicznej dla przedsiębiorcy przesyłki, należeć będą wszelkiego rodzaju opakowania – wysokiej jakości, w odpowiednich rozmiarach, a do tego uzupełnione o wypełniacze czy przekładki zabezpieczające. Takie produkty można znaleźć w ofercie, jaką posiada producent opakowań opakowania24.eu. Koszty pakowania, ale i przesyłki można zminimalizować, jednak z powodzeniem zachowując bezpieczeństwo wysyłki.

Przydatne produkty

            Od kartonów się zaczyna, ale na nich zdecydowanie nie można skończyć. Oczywiście trwałe, o odpowiednio grubej i wytrzymałej na ciężar tekturze. Do pudeł kartonowych możemy zapakować nawet duże, ciężkie sprzęty i urządzenia, które są podatne na uszkodzenia. Ochronę z zewnątrz mamy, co z wnętrzem?

            Przydatne są wszelkiego rodzaju wypełniacze, specjalne „kulki”, które dokładnie wypełniają wszystkie wolne przestrzenie, zabezpieczając przed przemieszczaniem się zawartości. Przekładki tekturowe, które chronią kilka zapakowanych artykułów, przed wzajemnym „obijaniem się” o siebie. Folia bąbelkowa zaś, nadaje się do owinięcia praktyczne każdego produktu. Nie tylko zabezpiecza wnętrze opakowania, ale i amortyzuje wstrząsy, a podczas ewentualnego upadku całego opakowania z wysokości, chroni przed potłuczeniem lub innego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi.

            Niedrogie artykuły, lekkie akcesoria o właściwościach niezbędnych dla zachowania bezpieczeństwa transportu nawet najdelikatniejszych przesyłek. Efekt? Zadowolony Klient, usatysfakcjonowany przedsiębiorca.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
xinfi.com.pl

E-mail: serwis@xinfi.com.pl

Informacje z kraju i ze świata. Inwestycje, innowacje. Bądź z nami na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem, skontaktuj się przez formularz kontaktowy widoczny na stronie.