Stokrotka - gazetka promocyjna. Sprawdź najnowsze promocje w Stokrotce

Zakupy w relaksującej atmosferze to coś, czego pragnie każdy z nas. Gazetka promocyjna Stokrotka pozwoli Ci zrobić zakupy z przyjemnością i niewielkim kosztem. Publikacje ukazują się co tydzień, są przejrzyste i atrakcyjne, dzięki czemu łatwo znaleźć odpowiednie produkty w atrakcyjnej cenie. Katalogi okresowe, mimo że są dłuższe, mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i ułatwić wybór najlepszych produktów. Dla dorosłych dostępna jest gazetka z alkoholami. Dzięki niej można wybierać spośród różnych szlachetnych trunków.

Stokrotka - Sklepy na terenie całej Polski

Stokrotka to polska sieć, która zajmuje się sprzedażą marketów spożywczych i przemysłowych w różnych rozmiarach. Jest częścią Grupy Kapitałowej Emperia, której działalność koordynuje Emperia Holding S.A. z siedzibą w Warszawie. Wiele sklepów działa na zasadzie franczyzy.

Firma powstała w 1994 roku w Lublinie. W 1996 roku w jego pobliżu otwarto pierwszy sklep. Obecnie w całej Polsce działa ponad 400 sklepów. Sieć Stokrotka kontynuuje swój rozwój, nie tylko pod względem liczby placówek, ale także logistyki. W 2013 roku firma powołała również własną flotę pojazdów i stworzyła własną sieć logistyczną.

W wielu polskich miastach znajdują się sklepy Stokrotka. Na stronie internetowej firmy znajdują się wszystkie informacje o marketach i placówkach supermarketów Stokrotka, w tym godziny otwarcia i dane kontaktowe.

Stokrotka - Sklepy z klasą!

W sklepach Stokrotka każdy będzie czuł się mile widziany! W sklepach Stokrotka panuje słoneczna atmosfera i przyjazne podejście do klientów, dzięki czemu zakupy są przyjemnym doświadczeniem. Można tu również liczyć na świeżą żywność, chrupiące pieczywo i wszystko, co może być potrzebne do domu. Sklepy Stokrotka to świetne miejsce, aby zrobić zakupy spożywcze dla całej rodziny, udekorować dom na święta lub po prostu kupić szalik i czapkę, gdy na zewnątrz jest zimno. Wybór produktów w Stokrotce zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawią, że będziesz się uśmiechać jeszcze długo po udanych zakupach.

Stokrotka - gazetka promocyjna pełna inspiracji

Gazetki Stokrotki podzielone są na dwie publikacje: jedną dla supermarketów i jedną dla marketów. Publikacje te ukazują się w każdy czwartek i oferują najlepsze rabaty i wyprzedaże na produkty spożywcze. Extra Ceny to świetny sposób na obniżenie cen na wybrane produkty nawet do 60%. W gazetkach znajdziesz również rabaty na chemię gospodarczą, kosmetyki oraz aktualne oferty na sprzęt codziennego użytku na dany sezon. Firma wydaje również Gazetę Alkoholową. Dzięki temu łatwo zapełnić barek lub zorganizować imprezę dla znajomych. Gazetki można przeglądać zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Można je przeglądać online i planować swoje wydatki.

Zajrzyj do Blixa, jeśli interesuje cię najnowsza gazetka promocyjna Stokrotki i zacznij cieszyć się niskimi cenami produktów już od jutra. Aby obejrzeć gazetkę, kliknij tutaj.

Zakupy spożywcze

Gazetka Stokrotka - promocje i marki własne

Stokrotka znana jest ze swoich licznych promocji. Oferuje różnorodne akcje promocyjne, w tym znane i najpopularniejsze - kupony na zakupy, gazetka promocyjna - ale także daje rzadkie okazje do otrzymania dodatkowych korzyści. Oferta na czasie to miesięczna oferta, dzięki której można dostać artykuły gospodarstwa domowego co najmniej za połowę ceny. Istnieją również programy lojalnościowe, w których można zdobywać punkty i wymieniać je na wysokiej jakości produkty, takie jak sztućce czy poduszki, kołdry i produkty dla dzieci. Możesz również wygrać niesamowite nagrody, biorąc udział w regularnych konkursach!

Stokrotka posiada również prywatne marki dla klientów. Te prywatne marki pozwalają cieszyć się wysokiej jakości produktami w przystępnych cenach. Stokrotka ma swoje marki własne:

  • Delito - Do tych produktów należą kompozycje sałatkowe, napoje energetyczne oraz orzeszki ziemne.
  • Marki znane jako parasolki to m.in. mąki, kawy i dżemy.
  • Tak!!! Do tych produktów należą słodycze, przetwory i cukierki.
  • Homr - Tutaj asortyment podzielony jest na osobne kategorie. Nazwa każdej kategorii uzupełnia logo marki, np. Home Food dla produktów spożywczych, a Home Care dla kosmetyków.

Interesują Cię wszystkie aktualne promocje? Chcesz zaplanować swoje zakupy tak, aby nie przepłacić? Na bieżąco sprawdzaj stronę internetową Blixie w poszukiwaniu najnowszych gazetek reklamowych. Dbamy o to, abyś był świadomy najnowszych ofert supermarketów.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
xinfi.com.pl

E-mail: serwis@xinfi.com.pl

Informacje z kraju i ze świata. Inwestycje, innowacje. Bądź z nami na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem, skontaktuj się przez formularz kontaktowy widoczny na stronie.