Sprawdzanie i obserwacja osób

Do usług biura detektywistycznego zalicza się obserwowanie i sprawdzanie osób. Sprawdzane mogą być osoby bliskie, u których podejrzewa się zdradę, dorastające dzieci, a także kontrahenci biznesowi.

Na podstawie przeprowadzanej obserwacji detektyw zidentyfikuje osobę, dowie się gdzie aktualnie osoba mieszka, a także jakie były jej ostatnie adresy zamieszkania. Kolejno detektyw sprawdzi aktualny stan zatrudnienia oraz przeszłość osoby, sprawdzi jaki jest status majątkowy, czy posiada długi oraz zobowiązania wobec osób trzecich, a także jaki jest stan prawny posiadanego majątku. Detektyw ustali czy osoba posiada spadkobierców na posiadany majątek, na wszystkie nieruchomości lub ruchomości znajdujące się w posiadaniu sprawdzanej osoby. Kolejno detektyw wnikliwie prześledzi wszelkie sprawy sądowe, jakie były prowadzone z uczestnictwem lub przeciwko obserwowanej osoby. Będą tu wchodziły w grę sprawy spadkowe, rozwodowe oraz wszystkie sprawy rodzinne. Zostaną przebadane miejsce przebywania tej osoby. Ponadto jeśli nie znasz adresu zamieszkania lub faktycznego przebywania osoby, detektyw sprawdzi adres, dzięki czemu będziesz mógł dostarczać na ten adres ewentualną korespondencję. Jeśli sprawdzasz swoje dziecko i podejrzewasz u niego sięganie po narkotyki, Twój detektyw sprawdzi te powiązania, dowie się wszystkiego na temat dealera oraz częstotliwości sięgania po narkotyki, pomoże także odpowiedzieć na pytanie po jakie narkotyki dziecko sięga oraz udzieli porad na temat profilaktyki i zwalczania zagrożeń wynikających z uzależnienia od narkotyków.

Anonimowo detektyw z biura detetywistyczngo Rangotis w Warszawie przyznał, że przebada, czy sprawdzana osoba ma historię kryminalną. Dowiesz, się czy były prowadzone sprawy przeciwko tej osobie, czy interesują lub interesowały się nią organy ścigania, a jeśli były toczone sprawy, to detektyw przygotuje Ci pełną analizę tej sprawy. Ponadto jeśli zachodzi taka potrzeba detektyw sprawdzi, czy w pomieszczeniach w jakich się znajdujesz lub czy w Twoich urządzeniach elektronicznych czy w samochodzie nie znajdują się urządzenia podsłuchowe. Więcej na temat detektywów można poczytać na blogu pod adresem detektyw.com.pl

Detektyw może także uczestniczyć w razie potrzeb przy mediacjach wobec nieletnich, przeciwko którym prowadzone są sprawy karne lub cywilne. Detektyw pomoże dokładnie prześwietlić sprawę i przygotować wszelkie materiały dowodowe, które mogą być wykorzystane w sprawie. A jeśli czujesz się zagrożona, detektyw pomoże zapewnić Ci odpowiednią ochronę, dzięki której będziesz mógł znowu poczuć się bezpiecznie.

detektyw Warszawa

Zatem jeśli osoba, która wydaje Ci się być znana, zaczyna postępować inaczej niż do tej pory, zaczyna tworzyć wokół siebie aurę tajemniczości, sprawdź ją u detektywa. Profesjonalny detektyw sprawdzi dokładnie osobę poprzez przeprowadzenie jej wnikliwej obserwacji. Detektyw prześledzi codzienne życie badanej osoby, sprawdzi gdzie mieszka, gdzie pracuje, gdzie przebywa, z kim utrzymuje kontakty, a także czy przypadkiem nie przynależy do sekty. Ponadto detektyw przygotuje pisemny raport, który będzie zawierał bilingi z rozmów telefonicznych, a także historię transakcji zawieranych na koncie bankowym. Dzięki pracy detektywa dowiesz się, czy znana Ci osoba nie ma drugiego oblicza, czy nie okłamuje Cię i czy nie działa przeciw Tobie.

Jeśli przedmiotem Twoich zmartwień jest Twoje dziecko, z którym tracisz kontakt, to zleć jego sprawdzenie przez detektywa, taka usługa realizowana jest przez Biuro Detektywistyczne Rangotis w Warszawie - detektyw.com.pl. Dzieci w wieku dojrzewania rzadko utrzymują blisko kontakt z rodzicami i są bardzo podatne na manipulacje obcych osób, które nierzadko nakłaniają je do sięgnięcia po narkotyki, czy też do dołączenia do sekty. Dodatkowo pełny dostęp do Internetu nie ułatwia sprawy, gdyż na dziecko w sieci czeka wiele zagrożeń. Dlatego w pierwszej kolejności detektyw dokładnie prześwietli historię komputera, z którego korzysta Twoje dziecko, sprawdzi także pliki, które zostały usunięte w ostatnich miesiącach. Kolejno detektyw dyskretnie przeprowadzi obserwację. Dowie się, gdzie i o jakiej porze przebywa Twoje dziecko, sprawdzi z kim się zadaje, czy nie wpadł do złego towarzystwa, przygotuje profil zachowania Twojego dziecka, a także dokładnie sprawdzi czy przypadkiem nie ma nałogów, lub czym gorsza, czy nie sięga po narkotyki. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie detektyw.com.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
xinfi.com.pl

E-mail: serwis@xinfi.com.pl

Informacje z kraju i ze świata. Inwestycje, innowacje. Bądź z nami na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem, skontaktuj się przez formularz kontaktowy widoczny na stronie.