Prowadzisz salon urody? Pracuj efektywniej

Tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, aby praca stała się przyjemniejsza. Zdradzamy kilka sprawdzonych sposobów, dzięki którym oszczędzisz czas i zyskasz w oczach klientów. Wystarczy, że wykorzystasz do tego rozwiązania przygotowane specjalnie dla firm z branży hair & beauty.

Nowoczesne oprogramowanie ułatwia zarządzanie salonami urody. Jednym z tego typu systemów jest Versum – narzędzie, z którego korzysta już ponad 21 000 specjalistów z branży. Pozwala ono zautomatyzować część obowiązków i umożliwia lepsze zarządzanie czasem. Czy wiesz, jak może Ci pomóc?

 

System zbiera opinie klientów

Właścicielom salonów urody zależy na pozytywnych rekomendacjach w sieci. Do tej pory pracownicy firm osobiście prosili o nie klientów. Z Versum o nowe opinie zadba automatyczny system ocen i komentarzy. Jak to działa? Niedługo po wizycie program wyśle do klienta automatycznego maila z prośbą o zrecenzowanie wizyty za pomocą jednorazowego formularza. Ty możesz zdecydować, gdzie opublikować komentarz (do wyboru masz własną stronę internetową oraz profil na Facebooku lub Twitterze). W ten sposób zyskasz dużą liczbę rzetelnych opinii wystawianych jedynie przez osoby, które odwiedziły Twój salon urody.

 

salon urody

 

REKLAMA: AKADEMIA VERSUM

 

Narzędzie pomaga budować relacje z klientami

Zadbaj o stałych klientów. Jeśli skorzystasz z narzędzi do profesjonalnego zarządzania salonem, będzie to bardzo proste. Versum dba o odpowiednią komunikację i robi to w pełni automatycznie. Wybierz jeden z komunikatów promocyjnych i ustal odbiorców, a program sam dostarczy im wiadomość w określonym czasie. Dzięki informacjom o nowościach w ofercie i promocjach klienci będą chętniej korzystali z usług Twojej firmy.

 

Versum to wirtualny recepcjonista

Twoi pracownicy spędzają mnóstwo czasu na umawianiu wizyt? System rezerwacji internetowych może przejąć część ich obowiązków. Działa 24 h, 7 dni w tygodniu i umożliwia łatwe umawianie się na zabiegi. Aby zabukować wizytę, klient musi poświęcić jedynie kilka minut i skorzystać z komputera, tabletu lub smartfonu. System jest przyjazny i naprawdę intuicyjny. Co ważne, wszystkie rezerwacje są automatycznie synchronizowane z elektronicznym terminarzem salonu. Dzięki temu grafik firmy zapełnia się sam.

 

Program generuje raporty, dzięki którym trzymasz rękę na pulsie

Użytkownicy Versum mogą łatwo przeglądać statystyki z działalności salonu. Są one przygotowywane na podstawie danych wprowadzanych i przechowywanych w programie. Aby je wygenerować, należy określić zakres informacji, które mają znaleźć się w raporcie (m.in. wydatki i wpływy, efektywność pracowników, stany magazynowe oraz powracalność klientów). To cenne informacje, które pomagają kontrolować bieżącą sytuację salonu.

Zastanawiasz się, czy VERSUM to coś dla Ciebie? Wejdź na versum.pl i wypróbuj oprogramowanie zupełnie za darmo. Na bezpłatne testowanie masz 14 dni. 

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
xinfi.com.pl

E-mail: serwis@xinfi.com.pl

Informacje z kraju i ze świata. Inwestycje, innowacje. Bądź z nami na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem, skontaktuj się przez formularz kontaktowy widoczny na stronie.