3 najlepsze rodzaje klocków dla najmłodszych

Małe dzieci uwielbiają tworzyć, dając upust swojej wyobraźni, dlatego zakup odpowiednich klocków to doskonały sposób na to, by nie tylko zapewnić maluchom niezbędną stymulację zmysłów i możliwość puszczenia wodzów fantazji, ale również pomóc lepiej poznawać otaczający je świat. Dlatego też warto wiedzieć, które klocki najlepiej sprawdzą się w przypadku maluchów.

Najlepsze klocki dla małych budowniczych

Pośród bogatej oferty klocków dla dzieci istnieje kilka marek, które swoją jakością, pomysłowością i bogactwem produktów podbijają serca klientów na całym świecie już od wielu lat. By pomóc klientom w wyborze najlepszych produktów, poniżej zaprezentowano trzy firmy produkujące zabawki, których produkty z pewnością sprostają wysokim wymaganiom ciekawych świata dzieci:

Korbo – klocki tej firmy cieszą się ogromną popularnością ze względu na ich nietypowy kształt i możliwość łączenia prostych, bezpiecznych elementów w ruchome konstrukcje, które pozwalają dzieciom nie tylko tworzyć budowle, ale również tchnąć w nie życie. Podstawą klocków Korbo są koła zębate, które pozwalają na stworzenie ruchomych pojazdów. Łączenie ich z pozostałymi elementami jest niezwykle proste nawet dla najmłodszych dzieci, a odpowiednie kształty i dbałość o detale sprawia, że są również bezpieczne – nie posiadają ostrych ani małych elementów, które mogłyby zagrozić maluchom;

Lego – niesamowicie popularna firma, która w swojej ofercie posiada specjalną serię klocków dostosowanych już dla najmłodszych dzieci. Juniors – klocki lego dla 4 latka, to seria stworzona specjalnie z myślą o przedszkolakach. W zestawach zaleźć można różnorodne budowle i pojazdy stworzone z odpowiednio dużych elementów, by dzieci bez trudu mogły łączyć i rozłączać klocki. Dodatkowo do każdego zestawu tematycznego dodawana jest prosta i przejrzysta instrukcja z obrazkami, dzięki której stworzenie danej budowli nie będzie stanowiło problemu, za to pomoże maluchom rozwijać wyobraźnię, zręczność i orientację przestrzenną;

Playmobil – klocki, które w przeciwieństwie do dwóch wspomnianych wcześniej rodzajów stawiają przede wszystkim na wartości poznawcze swoich zabawek. Klocki nie wymagają zbyt skomplikowanego składania, za to tematyczne zestawy z silnym naciskiem na dodatkowe akcesoria sprawiają, że zabawa w szpital, straż pożarną czy policję staje się niesamowicie realistyczna, dzięki czemu dzieci mają okazję rozwijać wyobraźnię, tworząc skomplikowane, fabularne scenariusze, a także mają szansę zapoznać się z otaczającym je światem w szczegółowy sposób, rozbudzając ciekawość i nowe zainteresowanie pociech.

Gdzie kupować klocki?

Zastanawiając się nad najlepszym miejscem do zakupu klocków dla najmłodszych, warto odwiedzić internetowy sklep z zabawkami i akcesoriami dla dzieci hulahop.pl, gdzie można znaleźć wiele ciekawych ofert promocyjnych, które pomogą zdobyć wymarzone zabawki. Dzięki serii rankingów, poradników i intuicyjnych filtrów znalezienie poszukiwanej zabawki bądź interesujących propozycji nie będzie stanowiło problemu, a wygodny sposób przesyłki zapewni pełny komfort i pewność, że produkt dotrze do odbiorcy w idealnym stanie.

 

Artykuł sponsorowany

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
xinfi.com.pl

E-mail: serwis@xinfi.com.pl

Informacje z kraju i ze świata. Inwestycje, innowacje. Bądź z nami na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem, skontaktuj się przez formularz kontaktowy widoczny na stronie.