Jak rozwinąć swoją firmę? Postaw na płatności bezgotówkowe!

Prowadzisz punkt usługowo-handlowy? Zdecyduj się na terminal płatniczy! Zmienia się preferowana forma płatności, dlatego daj możliwość swojemu klientowi.

Postawy Polaków wobec form płatności 

Według najnowszych badań wynika, że Polacy coraz częściej wybierają płatności bezgotówkowe. To wszystko może mieć diametralny wpływ na rozwój Twojego biznesu. Statystyki płatności bezgotówkowych jasno wskazują, że rośnie świadomość, polskich konsumentów dotycząca tych form płatności. Podczas badania (przeprowadzonego przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinie na zlecenie eService) wyszło również, że postawa wobec pieniędzy jest związana z preferowaną formą płatności. Więcej wniosków płynących z badania przeprowadzonego znajdziesz na stronie badanie eService http://bezgotowki.pl/.

Potrzebujesz wsparcia? Zapoznaj się z programem „Polska Bezgotówkowa”

Na początku roku ruszył program wspierający rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce – „Polska Bezgotówkowa”. Jeśli chcesz wprowadzić innowację w swoich dotychczasowych działań to program jest zdecydowanie dla Ciebie. Na czym polega? Dzięki współpracy Ministerstwa Rozwoju z branżą finansową przedsiębiorca ma szansę na wsparcie w kwestii wdrożenia i umożliwienia płatności bezgotówkowych swoim klientom. Dzięki programowi otrzymasz terminal płatniczy, ale również fundacja pokryje koszty związane z obsługą płatności bezgotówkowych przez 12 miesięcy. Dzięki temu zapewnisz swoim klientom dostępność do płatności bezgotówkowych (w tym płatności zbliżeniowych, ale również płatność telefonem).

Nowa jakość w Twoim biznesie? Transakcje bezgotówkowe!

Dostosowanie się do potrzeb rynkowych pozwoli Twojej firmie ewoluować, ale jest również szansą na zdobycie nowych klientów. Na pewno w swojej karierze miałeś sytuacji, w której potencjalny klient rezygnował z Twojej usługi lub produktu tylko i wyłącznie ze względu na ograniczenia związanie z brakiem płatności bezgotówkowych. Terminal płatniczy w Twoim punkcie usługowo-handlowym zapobiegnie tego typu przypadkom w przyszłości. Ponadto dzięki programowi wsparcia obrotu bezgotówkowego możesz dostać go za darmo. Zdobądź przewagę konkurencyjną i rozwijaj swój biznes bez żadnych ograniczeń!

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
xinfi.com.pl

E-mail: serwis@xinfi.com.pl

Informacje z kraju i ze świata. Inwestycje, innowacje. Bądź z nami na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem, skontaktuj się przez formularz kontaktowy widoczny na stronie.