Greek Trade w gronie Upoważnionych Przedsiębiorców AEO

Greek Trade Sp. z o.o. właśnie otrzymał status Upoważnionych Przedsiębiorców AEO. To już kolejne wyróżnienie firmy, które podkreśla jej profesjonalizm oraz rosnącą jakość produkcji.

Status AEO jest przyznawany tym przedsiębiorcom, którzy są wiarygodni oraz wypłacalni. Muszą oni posiadać organizację, infrastrukturę oraz stosowne zabezpieczenia systemów informatycznych, a także w ich kompetencji jest zapewnienie bezpieczeństwa miejsc składowania towarów i samych produktów. Ponadto wymogami są odpowiednie środki transportu oraz ochrona towaru przed nieuprawnionym dostępem. Wszystkie powyższe wytyczne zostały spełnione przez Greek Trade, dzięki czemu znalazł się w wyróżnionym gronie.

To, co ze swojej strony mogę potwierdzić, to fakt, że droga do pokonania była długa i nie zawsze prosta. Niemniej po niemal roku zmagań możemy chwalić się naszym sukcesem i statusem AEO - mówi Katarzyna Karasiewicz Kierownik ds. logistyki zagranicznej.

Upoważnieni Przedsiębiorcy w związku z bardzo szczegółowym audytem, któremu podlegają przed uzyskaniem świadectwa AEO korzystają z pewnych przywilejów oraz ułatwień. Są to między innymi kwestie związane z mniejszą liczbą kontroli dokumentów oraz kontroli fizycznych, a w przypadku wytypowania do kontroli przeprowadzenie jej następuje poza kolejnością. Przedsiębiorca korzysta wówczas z możliwości składania mniejszej ilości danych na potrzeby transportu, z priorytetowej obsługi zgłoszeń celnych i wszelkich wniosków czy z przywileju korzystania z odrębnego pasa ruchu.

Wszystkie te działania wspierają znacznie sprawniejszą produkcję oraz pozwalają otrzymać gwarancję najwyższej jakości, z czego cała nasza firma jest dumna – twierdzi Karasiewicz.

Greek Trade

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
xinfi.com.pl

E-mail: serwis@xinfi.com.pl

Informacje z kraju i ze świata. Inwestycje, innowacje. Bądź z nami na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem, skontaktuj się przez formularz kontaktowy widoczny na stronie.