Chcesz zamieszkać w Krakowie? Znajdź mieszkanie na miarę swoich potrzeb!

Znalezienie mieszkania, które będzie spełniało nasze wszelkie oczekiwania, nie jest proste. Jeśli należymy do grona osób, które zakochały się w tym niesamowitym mieście, pełnym walorów zarówno przyrodniczych, rozrywkowych, jak i kulturowych, z pewnością chcemy wybrać mieszkanie, które pozwoli nam w pełni docenić Kraków.

Mieszkanie w Krakowie od dewelopera

Nowe mieszkanie to jedno z marzeń każdego, kto decyduje się na stałe zamieszkanie w Krakowie. Rynek deweloperski jest spory, a oferto ogrom, co często nie ułatwia zadania w wyborze lokum. Bardzo istotną kwestią jest znalezienie cieszącego się uznaniem, godnego zaufania dewelopera, który zaoferuje nam to czego potrzebujemy. Super Krak to ceniony deweloper na krakowskim rynku mieszkaniowym, a jego inwestycja Nowa Siewna, będzie idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie spokój i wygodę. W pobliżu inwestycji znajdują się:

  • lokale handlowo usługowe
  • szkoły, przedszkola i żłobki
  • obiekty rekreacyjne oraz parki
  • biura
  • doskonała komunikacja miejska
  • gastronomia, przychodnia, fryzjer, salon kosmetyczny, weterynarz itp.

Oprócz tego decydując się na zakup mieszkania w tej lokalizacji mamy gwarancję funkcjonalnego, przestronnego wnętrza, w którym znajdzie się miejsce dla każdego członka rodziny.

Prądnik Biały - rozwój i komfort

Mieszkania w tej dzielnicy Krakowa to świetny wybór, jeśli decydujemy się zamieszkać tu na stałe. Deweloper https://www.superkrak.com.pl/ przewiduje w przeciągu kilku najbliższych lat ukończyć inwestycje, które będą dodatkowym udogodnieniem, dla każdego, kto zdecyduje się zamieszkać w Nowej Siewnej. Plan obejmuje rozbudowę al. 29 Listopada, utworzenie nowej, pięciokilometrowej linii tramwajowej, która będzie prowadzić na Górkę Narodową, budowę północnej obwodnicy Krakowa z licznymi obiektami mostowymi i drogami dojazdowymi, a także trasy ekspresowej S7, łączącej Kraków z Warszawą. Dzięki temu mieszkańcy Prądnika Białego, będą mogli cieszyć się jeszcze lepszą komunikacją zarówno z innymi częściami miasta jak i kraju.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
xinfi.com.pl

E-mail: serwis@xinfi.com.pl

Informacje z kraju i ze świata. Inwestycje, innowacje. Bądź z nami na bieżąco. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem, skontaktuj się przez formularz kontaktowy widoczny na stronie.